Category Archives: Батьківська сторінка

Про харчування в дитячому садку

З метою організації раціонального харчування дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста в 2018 – 2019 навчальному році та на підставі рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради    про організацію харчування дітей у закладах освіти м. Чернігова з 01.01.2019

Порядок прийому дітей у дошкільний заклад

Порядок прийому, відрахування та збереження за дитиною місця у дошкільному навчальному закладі зазначено  Положенням про дошкільний навчальний заклад,затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305.

Про зарахування до дитячого садка

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.