Про харчування в дитячому садку

З метою організації раціонального харчування дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста в 2018 – 2019 навчальному році та на підставі рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради    про організацію харчування дітей у закладах освіти м. Чернігова з 01.01.2019 оку встановлена вартість харчування для дітей, що виховуються в групах раннього віку – до 23 грн.00 коп. на день, у дошкільних групах – до 28 грн.00 коп. на день.

В дошкільному навчальному закладі трьох разове харчування. Батькам вносити плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі у розмірі 75% від вартості харчування на день.

Звільнені від сплати за харчування батьки або особи, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

• дітей-сиріт;
  • дітей-інвалідів;
  • дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей із малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;
  • дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції

Розмір плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей, складає 50 % від вартості харчування,яке сплачують батьки.