Завдання на 2018-2019 навчальний рік

Підвищення якості дошкільної освіти, створення умов для охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, удосконалення змісту і методів управлінської та методичної діяльності ДНЗ з питань спрямування освітнього процесу на реалізацію Базового компонента дошкільної освіти та оновленої програми «Дитина»

1. Формувати основи здоров’язбережувальної компетенції дітей

раннього та дошкільного віку, свідоме ставлення до свого здоров’я.

Оптимізувати    фізкультурно-оздоровчу роботу через  впровадження

профілактичних   оздоровчих   вправ    та прийомів     валеологічної освіти дітей.

1. Формувати основи економічної культури, соціально-фінансової освіти дошкільників. Поглиблювати уявлення про багатоманітність професій як складової предметно-практичної компетенції дітей дошкільного віку.

1. Удосконалювати освітній процес та спільну роботу педагогів і батьків вихованців з формування природничо-екологічної компетентності дошкільників через ознайомлення з природою рідного краю, явищами природного довкілля. Формувати природодоцільну поведінку, емоційно-ціннісне ставлення до природи.